Išsirinkite gyvos muzikos projektą savo renginiui.

ROMANTIC VIBES

Gintė – jausmų ir šilumos pliūpsnis! Jos akyse dega aistra muzikai ir gyvenimui. Projekte "Lietuvos balsas” sužibėjusi unikalaus balso savininkė ne tik palies kiekvieno širdį, bet ir sukurs romantiško pasimatymo atmosferą su pačia jausmingiausia muzika, kuri neleis svečiams palikti šokių aikštelės visos šventės metu.

LOVE STORY

Agnė Bubilaitė - laimėjus dešimtis muzikos konkursų, dalyvavusi ne viename projekte, žengia į sceną su meile Jums. Programoje skambantys lyriški meilės kūriniai, puikiai tinka vestuvėms, ceremonijoms ir ypatingoms šventėms bei vakarienėms. Gyvos muzikos projektas su Agne sukurs ypatingai jaukią atmosferą, į kurią dar norėsite sugrįžti ilgai.

Ieva Zasimauskaitė

Kiekvieno širdį sugebanti paliesti Ieva atlieka ne tik savo kūrybos dainas, bet ir populiarių atlikėjų kūrinius, kurie ją įkvepia kurti ir tobulėti muzikiame pasaulyje. Ypatinga nuotaika lydės visos šventės metu, nes bendravimą su publika labai vertinanti Ieva ne tik atlieka jausmingus kūrinius, bet ir leidžiasi į tikrą bei nuoširdų pokalbį su savo auditorija.

Labai ačiū Mates komandai, o ypač Agnei Bubilaitei, kurios nuostabus balsas papuošė mūsų ceremoniją. Mes ir mūsų svečiai likome sužavėti! Besidalijant vestuvių įspūdžiais beveik visi pirmiausiai paminėdavo muziką bažnyčioje. Labai ačiū!

Kontaktai

+370 60 818242
info@mates.lt

Norite bendradarbiauti? Susisiekime!